تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه بازار جدید

فروش مغازه بازار جدید

1 هفته پیش در چمران

متراژ
20
ساخت
1398
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏1,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏82,500,000 تومان
یک باب مغازه 20 متری ساخت اجری در بازار جدید چمران به فروش میرسد ادرسش جنب در دوم بازار پیش پرنده فروشی ناصر
مغازه برق و اب روشویی دارد کامل سرامیک درب سکوریت و کرکره ای شده است
الان مغازه رهن داده شده که کافه هست پای معامله تخفیف جزیی دارد