تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه تجاری 35 متری کیانپارس

فروش مغازه تجاری 35 متری کیانپارس

1 هفته پیش در کیانپارس

متراژ
35
ساخت
1394
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏11,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏320,000,000 تومان
⚜️حرفه ای ها ماندگارند⚜️

✨️✨️کارشناس فروش:خانم سلیمانی✨️✨️

☑️✅️فروش مغازه 35 متری چمران

✅️متراژ کف:30 متر
✅️متراژ بالکن:15
✅️پاخوری فوق العاده /دید عالی
✅️مناسب تمامی کسب و کارها
✅️فروشنده منعطف
✅️راسته ی پرتردد

☑️✅️جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بازدید تماس بفرمایید

⚜️عقد قرارداد توسط وکیل پایه یک دادگستری

☑️✅️دپارتمان املاک ماندگار بین 2و3 شرقی کیان آباد