تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه تجاری 70 متری تک برگ بر خیابان اصلی

فروش مغازه تجاری 70 متری تک برگ بر خیابان اصلی

1 هفته پیش در اسلام آباد غرب

متراژ
70
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏5,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,714,000 تومان
با سلام
فروش فوری مغازه تجاری بزرگ تک برگ سند برخیابان اصلی با موقعیت عالی و زیر قیمت
مناسب انواع مشاغل
پول دو تا ماشین ایرانیه
خیلی قیمت پایین زدم چون معامله کردم
فروش به مدت محدود
بسیار آینده دار
بر مغازه 5 متر
دارای امتیازات جدا برق سه فاز ، آب ، گاز ، تلفن
سقف بلند
شیشه یکدست سکوریت
تا سقف کاشی
کف سرامیک
بالکن بزرگ
سرویس بهداشتی و حمام
بسیار شیک و مناسب انواع مشاغل
قیمت پرداختی فقط 5500
150 رهن کسر میگردد
روبروی پارک میناشی جنب کارخانه یخ بر خیابان اصلی
با تشکر