تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه تجاری به متراژ 10 متر مربع داخل بومهن

فروش مغازه تجاری به متراژ 10 متر مربع داخل بومهن

19 ساعت پیش در بومهن

متراژ
10
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏2,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏250,000,000 تومان
موقعیت مکانی
داخل پاساژ/مجتمع تجاری
وضعیت فعلی
فعال
وضعیت مالکیت سرقفلی
فقط سرقفلی
متراژ مغازه 10 متر مربع ، بومهن ، خیابان طلایی ، میدان امام خمینی ، مجتمع تجاری امیر کبیر ، طبقه همکف ، پلاک 15 ، موقعیت مغازه جنب پله های وسط مجتمع ، دو بر ، بسیار مناسب جهت سرمایه گذاری کوتاه مدت ،
سرقفلی ، نقل و انتقال داخل دفتر اسناد رسمی + داخل دفتر مجتمع تجاری امیر کبیر
معاوضه با خودرو تمیز