تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه حصارک پایین

فروش مغازه حصارک پایین

2 ساعت پیش در بهارستان

متراژ
25
ساخت
1402
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏2,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏88,000,000 تومان
موقعیت مکانی
داخل کوچه
هوالرزاق
✨ فروش فوری مغازه نوساز با بهترین متریال | موقعیت عالی | زیر قیمت ✨

مغازه ای شیک و کاملاً اصولی در بهترین موقعیت شهرک، مناسب انواع کسب وکار و سرمایه گذاری، به دلیل نیاز مالی زیر قیمت منطقه واگذار می شود.
آدرس:
بهارستان، بخش بوستان
بعد از میدان قائم، حصارک پایین
خیابان باهنر، خیابان بسیج
کوچه 6 متری جعفری و شیرازی
واقع در مرکز شهرک و داخل کوچه بن بست تجاری
✅ مشخصات ملک:
25 متر مغازه
دارای 10 متر بالکن
ارتفاع سقف 4 متر
ابعاد مغازه: 2 متر در 9 متر
انتهای ملک به صورت L به متراژ 6 متر
کف سرامیک درجه یک
ایزوگام کامل
استفاده از بهترین متریال در ساخت
شیشه سکوریت
کرکره برقی
گاز G6 با تاییدیه نظام مهندسی
آب، برق و گاز نصب و فعال
آب گرم و سرد
سرویس بهداشتی کامل
چاه مجزای 5 متری
✅ وضعیت سند و مدارک:
ملک قولنامه ای
دارای واگذارنامه معتبر از سازنده
دارای کد رهگیری سامانه املاک کاتب
تمامی املاک و مغازه های منطقه به صورت قولنامه ای معامله می شوند
✅ موقعیت عالی برای کسب وکار:
دقیقاً در مرکز شهرک
کل کوچه مغازه
قیمت منطقه:
مغازه های سر خیابان بسیج متری 180 میلیون به بالا معامله می شوند