تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه در استادان / داخل پاساژ

فروش مغازه در استادان / داخل پاساژ

1 هفته پیش در ارومیه

متراژ
30
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏18,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏600,000,000 تومان
⚜️ املاک دامون ⚜️

✅اعتماد شما اعتبار ماست
✅با کادری  مجرب در خدمت شما
✅آدرس املاک: خیابان امین،روبه روی رستوران مولوی

⚜ 30 متر همکف / تجاری
⚜️ طبقه همکف
⚜️ مغازه شیک و لوکس
⚜️ مناسب برای شغل های زرگری و آرایشی و …
⚜ جنس کف : سرامیک
⚜ مدارک : سند تک برگ مالکیت
⚜️ آدرس ملک : استادان ، داخل پاساژ نفیس
⚜️ قابل معاوضه با باغ یا ویلا یا ملک مرغوب و قیمت مناسب تا مبلغ 30 میلیار تومان

✅جهت موارد بیشتر تماس حاصل فرمایید .

⚜️ املاک دامون ⚜️