تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه در بهترین لوکیشین تجاری لاهیجان

فروش مغازه در بهترین لوکیشین تجاری لاهیجان

3 روز پیش در انقلاب

متراژ
55
ساخت
1380
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏32,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏581,818,000 تومان
دارای 33متر همکف
55مترتراس
سند آماده انتقال
مناسب جهت همه شغلها مخصوصا پزشکی
داروخانه و در پر رفت و آمد
مالک فروشنده واقعی
قیمت مقطوع
همکاران محترم تماس نگیرید فایل شخصی میباشد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

دپارتمان شهرملک ۹۷ لاهیجان