تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه در عالیشهر فاز چهار

فروش مغازه در عالیشهر فاز چهار

3 روز پیش در بوشهر

متراژ
32
ساخت
1398
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏1,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,250,000 تومان
مغازه 32 متری
فاز چهار
شرق دیوار مسجد
کنار کولر سازی کرد
درب برقی
قیمت منصفانه