تائید

فروش مغازه زیر قیمت

6 ساعت پیش در دکتر هوشیار

متراژ
25
ساخت
1400
اتاق
1
قیمت کل
‏850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏34,000,000 تومان
موقعیت مکانی
داخل کوچه
وضعیت فعلی
تخلیه
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
مغازه 25متری کف موزاییک، دیوار سرامیک ، امتیاز آب ،برق ، گاز ندارد ،ولی امکان آوردنش است هزینه کسر می شود برای شغل های خاربار فروشی ، آرایش گاه و مشاور املاک عالی است خلاصه مغازه برای هر شغلی مناسب می باشد. همچنین دارای کرکره برقی و شیشه سکوریت می باشد
ادرس مغازه جاده آستانه به کیاشهر روستای
نبی دهگاه روبروی مشاور املاک مادر
صد متر داخل کوچه سر سه راهی سمت راست
معاوضه با ماشین انجام میشود