تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه زیمامال فلکه اول صادقیه تهاتر با آپارت

فروش مغازه زیمامال فلکه اول صادقیه تهاتر با آپارت

1 هفته پیش در صادقیه

متراژ
14
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
‏16,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,200,000,000 تومان
14متر مغازه طبقه چهارم در راه رو اصلی معاوضه با خودرو یا تهاتر با آپارتمان
سقف بلند نور پردازی حرفه ای
سند در دست اقدام
عکس ها واقعی
در صورت نیاز عکس بیشتر ارسال خواهد شد