تائید

فروش مغازه طالقانی

3 روز پیش در دزفول

متراژ
69
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏38,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏550,724,000 تومان
✅مشاوراملاک موسی حسینی.. خیابان یازهرا
✅فروش مغازه 69متری
✅مسیر6/8
✅سندثبتی
✅دارای زیرزمین
✅محدوده طالقانی. مسجدعاملی
✅مغازه ازمتراژ20متر تا175متر محدوده طالقانی. امام خمینی جهت فروش موجوداست
✅خرید مغازه فرصتی جهت سرمایه گذاری وکسب کار
✅جهت بازدید وادرس دقیق به دفتر املاک تشریف بیاورید. باتشکر
✅تخفیف هنگام معامله
✅مشاور.. اسکندری