تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه طلافروشی سیتی سنتر پرند

فروش مغازه طلافروشی سیتی سنتر پرند

2 هفته پیش در فاز 3

متراژ
14
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏13,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏950,000,000 تومان
یک بابا مغازه به مساحت 14 متر در بزرگ ترین مرکز تجاری جنوب غرب تهران واقع در شهر جدید پرند
مغازه در طبقه 4 مجتمع (طبقه طلا و جواهر )
دارای جدید ترین سیستم امنیتی و گاوصندوق آسانسوری
مغازه ها کلید تحویل و آماده بهره برداری میباشد
مجتمع شامل بازار ملل، فود کورت، سالن ورزشی ، کارواش و…
قابل تهاتر با ملک ، یا به صورت سه دانگ سه دانگ