تائید

فروش مغازه مرکز شهر

1 هفته پیش در خرمشهر

متراژ
10
ساخت
1380
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏1,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,000,000 تومان
مشاورین املاک زاگرس
فروش مغازه تجاری مرکز شهر
طبقه اول [بالای همکف]
10متر
کنار راه پله
قیمت 1500
یک میلیارد پانصد
داخل پاساژ
سند .سرقفلی بدون پرداخت کرایه
جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر به املاک زاگرس مراجعه فرمایید