تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه پاساژصاحب الزمان

فروش مغازه پاساژصاحب الزمان

2 هفته پیش در برازجان

متراژ
8
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏3,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏400,000,000 تومان
ادرس بازارشمالی راسته طلافروشها پاساژصاحب الزمان.سرقفلی با شرط مالکیت پاساژ اکثرا طلافروشی و طلاسازی پشت و روبرو مغازه کلا طلاسازی و فروشی متراژ 8 مترمربع.کف پارکت سقف نورپردازی و کناف شیشه سکوریت دکور ام دی اف.موقعیت راهرو طلاسازی ها.مغازه اماده تحویل
کل سه پلاک بهم چسبیده 15 میلیارد