تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه چهاراه خیرات

فروش مغازه چهاراه خیرات

2 روز پیش در وصال

متراژ
30
ساخت
قبل از 1370
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏24,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏800,000,000 تومان
فروش 6 دانگ سرقفلی و کسب و پیشه
فروش یک سهم از چهار سهم مالکیت
واقع در چهارراه خیرات پاساژ فاطمی کفش ماهان
30 متر کف
30 متر بالاکن سراسری
کتتور برق
دوخط تلفن
پاخور بسیار عالی
درصورت اجاره دادن خودم به بالاترین قیمت اجاره میکنم
قابلیت تهاتر با ملک ویلایی
موقعیت عالی برای کسب و کار شما یا سرمایه گذاری
تمام هزینه ها بعهده خریدار
جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی؛ فقط تماس بگیرید...پیام پاسخگو نیستم..