تائید

فروش مغازه

2 هفته پیش در فاز 3 گوهردشت

متراژ
161
ساخت
1376
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏27,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏167,701,000 تومان
کرج گوهردشت بلوار رستاخیز مابین 13 و 14 بلوک 1 (غربی)
⚜️ 161 متر ملکیت و سرقفلی تجاری سند تک برگ پایانکار جدید تجاری
⚜️ 22 متر عرض بر بلوار با پنجره خور و تابلو خور
⚜️ 11 متر انباری تجاری در سند
⚜️ درب مجزا با کرکره برقی
⚜️ برق سه فاز ، آب ، گاز مجزا
⚜️ سرویس بهداشتی و آبدارخانه
⚜️ ارتفاع سقف 5 متر
سقف کاذب ، با نور پردازی
⚜️ کف سرامیک پرسلان 60 در 60 و دیوار پوش طرح چوب
⚜️ قدر السهم قابل توجه از ملک قدیمی ساز دو نبش ارزشمند بر بلوار رستاخیز
که در صورت احداث بنای جدید تجاری همکف احداث می شود
در حال حاضر بصورت نیم طبقه زیر همکف با پنجره به ارتفاع 1/20 متر می باشد
⚜️ با سابقه ، دپارتمان املاک ، نمایشگاه مبلمان ، پت شاپ و دامپزشکی ، باشگاه ورزشی و در حال حاضر باغ پرنده گان کرج می باشد
⚜️ مناسب اکثر مشاغل با متراژ بالا
رستوران سنتی ، کافی شاپ ، کلوپ و باشگاه ورزشی ، خانه بازی کودک ، هایپر مواد غذایی و پروتئینی ، نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی و پلاسکو ، و مناسب جهت احداث بازارچه با چندین غرفه و فرش ماشینی و .........

برای کسب اطلاعات بیشتر پیام بدهید .