تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه45 متری کوچه قنادی لاله

فروش مغازه45 متری کوچه قنادی لاله

1 روز پیش در بجنورد

متراژ
45
ساخت
1399
اتاق
1
قیمت کل
‏18,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏400,000,000 تومان
فروش مغازه 45 متره کوچه قنادی لاله

15 متر هم کف

90 متر زیر زمین

سند 6 دنگ

قابلت 1،500،000،00رهن

مناسب هر نو کسب و کار اعم از لباس فروشی ،موبایل فروشی و ....
با اینده فوق العاده قوی

فروش فوری فوری فوری
تخفیف ویژه پای معامله

قیمت 18،000،000،000 ملیارد

لوکیشن فوق العاده قوی