ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
مغازه و غرفه
فروش مغازه70متری دروازه الشتر(خ.انقلاب)
فروش مغازه70متری دروازه الشتر(خ.انقلاب)
7 ساعت پیش در خرم آباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
70
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
28,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
400,000,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت فعلی
فعال
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
✅️70مترتجاری_سندمنگوله دار.
✅️صنف عمده فروشهای خواروبار.
❗️فروش ازقرارهرمترمربع=400میلیون
❗️قیمت کلّی=28میلیاردتومان.
✅️تخفیف مناسب برای خریدارفوری
و...واقعی!
✅️طبق نظرمالک محترم این مغازه
بمدت یکسال وبامبلغ رهن200میلیون تومان واجاره35میلیون تومان هم واگذارمیگردد❗️
✅️دپارتمان خوشنام(چاردیواری)به آدرس=خرّم آباد_خیابان انقلاب_خیابان بعثت_روبروی کوچه بعثت6
✅️ناظرومشاور:(علی سپهوند)
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت