ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
فروش ملک اداری دور میدان جمهوری/زیرقیمت
2 هفته پیش در سلسبیل شمالی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
132
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
9,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
68,181,000 تومان
طبقه
3
بنام یگانه معمار هستی
132متر
کل آپارتمان4طبقه 2واحدی
طبقه 3
لوکیشن:دورمیدان جمهوری
دسترسی ب مترو(چندقدمی)
خیابان نواب،جمهوری و...
بهترین موقعیت برای کسبه،تمامی مشاغلین،سرمایه گذاری و...
جهت هماهنگی برای بازدید تماس بگیرید
کارشناس ملک:
خانم مغانلو
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت