تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش ملک استثنایی مستقل بازاربزرگ امامزاده حسن

فروش ملک استثنایی مستقل بازاربزرگ امامزاده حسن

2 هفته پیش در امامزاده حسن(ع)

متراژ
750
ساخت
قبل از 1370
اتاق
1
قیمت کل
‏1,000,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,333,333,000 تومان
بازار بزرگ امامزاده حسن
حدود 750 متر با بر 20 متر شمالی
سند تک برگ تک مالک
مجوز 600 متر تجاری
دستور نقشه قبلی 9 طبقه تجاری اداری قابل تجدید
قابل تهاتر
نزدیک ایستگاه مترو در دست اقدام
نشانی در بازدید حضوری باهماهنگی