تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش ملک تجاری و مسکونی در خیابان مدرس

فروش ملک تجاری و مسکونی در خیابان مدرس

2 ساعت پیش در زابل

متراژ
430
ساخت
قبل از 1370
اتاق
+4
قیمت کل
‏18,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,860,000 تومان
درود خدمت همشهریان عزیز

استثنایی. ترین ملک از نظر متراژ مسکونی و تجاری و همچنین کفِ قیمت بازار املاک.

متراژ کل زمین: 430 متر
12/5 متر حاشیه خیابان مدرس

دارای 400 متر بنای مسکونی در دوطبقه و اسکلت فول و بسیار قوی (تیرآهن 18)
دارای 54 متر تجاری ( 3 دربند مغازه ) با اسکلت

در بهترین نقطه شهر به آدرس: بلوار مدرس، بین مدرس 6 و 8 (نزدیک فلکه امام حسین(ع)

قیمت تمام شده ملک: 18 میلیارد تومان

در واقع شما فقط پول زمین این ملک رو پرداخت می کنی اما در کنارش 54 متر تجاری با اسکلت و ساخته شده و همچنین 400 متر زیربنای منزل با نمای آجر سفال انگار رایگان حساب میشه!
چون هر متر مربع زمین خالی در این منطقه بین 35 تا 40 میلیون تومن معامله میشه! که به عبارتی فقط زمینش به این قیمت در میاد عزیزان!

به راحتی میتوان از قسمت مسکونی این ملک جهت راه اندازی شرکت ، مدرسه و یا انواع موسسات آموزش عالی استفاده کرد.

حراج ملک فقط تا 10 روز...!

ان شاءالله مبارک هرکس که قسمتش بشه...

هر عزیزی مشتری و خواهان ملک بود فقط کافیه با من تماس بگیره...

بنده در خدمتم...

با تشکر از توجه شما...