تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش ملک تجاری ومسکونی 91متر

فروش ملک تجاری ومسکونی 91متر

1 روز پیش در یزد

متراژ
91
ساخت
1389
اتاق
1
قیمت کل
‏6,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,934,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت فعلی
فعال
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
فروش ملک تجاری ومسکونی
متراژ. 91متر
زیرزمین مسکونی 1خوابه با کمد دیواری .کابینت .آب وبرق وگازوتلفن مجزا
همکف مغازه و بالکن و سرویس بهداشتی تا زیر سقف سرامیک
درب شیشه ای سکوریت ودرب کرکره برقی
امتیازات اب وبرق وگاز و تلفن مجزا

فروش نقدی یا معاوضه با ملک یا باغ محدوده حسین آباد ریسمانی یا چاه شهردار
مناسب برای سرمایه گذاری