تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ملک تجاری ومسکونی سه نبش

فروش ملک تجاری ومسکونی سه نبش

1 روز پیش در خرم آباد

متراژ
270
ساخت
1405
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
120 متر مربع
قیمت کل
‏18,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏152,500,000 تومان
تجاری مسکونی
✳️معبرخیابان14و12و10متری
✳️متراژ120ابعاد15*8
✳️دارای چهاردهنه مغازه
✳️مسکونی 155متر
✳️شناژودارای12ستون جفت آهن16اصفهان
✳️مغازه ها دارای مستاجرمیباشد
✳️سنددرست اقدام
✳️بهترین منطقه پاپی خالدارجهت سرمایه گذاری زیر قیمت منطقه
✳️رهن مغازه ها600میلیون که ازثمن معامله کسرمیشود