تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ملک مسکونی. تجاری

فروش ملک مسکونی. تجاری

2 روز پیش در امامزاده ابراهیم

متراژ
162
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
162 متر مربع
قیمت کل
‏11,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,987,000 تومان
ملک مسکونی .تجاری --کل متراژ ملک 162 متر--- طول در خیابان 18 متر و عرض در کوچه 9 متر. -- 70 متر تجاری در بهر خیابان ---- امامزاده ابراهیم خیابان 22, بهمن نبش کوچه هشتم. - قیمت دوازده میلیارد و پانصد ملیون تومان-- سند اوقافی --