تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش ملک و سرقفلی 247 متر خ امام خمینی

فروش ملک و سرقفلی 247 متر خ امام خمینی

1 هفته پیش در شاهرود

متراژ
247
ساخت
1398
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏44,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏180,971,000 تومان
سلام مغازه 247 متر خ امام ابتدای ابن سینا جنب به زیست در سه طبقه 99/15همکف تجاری..104/61زیرزمین انباری تجاری و43/02سانتیمتر نیم طبقه تجاری بر مغازخ به خ امام 7مترو بیست کمسیون ماده 5 تمام انشعابات دارد بالا پایین ازاد سند تک برگ ارتفاع 7 متر بقیه قسمتها 3 تا 5 متر متری 300 میلیون جمع کل 44/700/000/000تومان قیمت بسیار بسیار بسیار خوب باتشکر ساعت تماس 8 تا 13 و 16 تا 23