تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ملک ویلایی / بلوار منتظری / 120متر

فروش ملک ویلایی / بلوار منتظری / 120متر

1 روز پیش در خمین

متراژ
120
ساخت
1394
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
150 متر مربع
قیمت کل
‏10,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏68,000,000 تومان
سلام و درود

⚜️ املاک تاج محل ــ کارشناس فروش : پارسا زوئی ⚜️

♦️ مشخصات داخلی

• 120 متر سالن پرده خور
• 2 خواب بزرگ همراه با کمد دیواری
• فوق العاده خوش نقشه
• نصبیات کامل ( کابینت به سلیقه شما نصب میشود )
• نور گیر عالی از دو جهت
• نورپردازی شیک داخل واحد

♦️مشخصات ساختمان و موقعیت

• ملک صفر تا صد بازسازی شده
• نما سنگ تراورتن
• ساختمان 10 سال ساخت
• دسترسی عالی
• منطقه ای لوکس

♦️ مزایا و شرایط

• سند تک برگ آماده انتقال
• قابلیت رهن تا یک میلیارد
• مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت

⚜️ برای اطلاع بیشتر تماس حاصل فرمایید ⚜️