تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ملک ویلایی

فروش ملک ویلایی

4 روز پیش در شهرکرد

متراژ
250
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
71
قیمت کل
‏21,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏302,816,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
ملک ویلایی همکف که دارای دو پارکینگ مجزا یکی بزرگ همراه با درب برقی و شیشه سکوریت و دیگری کوچکتر همراه با درب برقی میباشد. و دو واحد آپارتمان شیک دوخوابه حدود 75 متری بر روی آن احداث شده است، که هر کدام از واحدها نصبیات را دارند ، جمعن 3طبقه میباشد که بصورت نقلی و شیک و با لوکیشن قوی و دارای سندثبتی شش دانگ می باشد
ملک فوق دارای 71متر مربع زمین و حدود250متر مربع زیر بنا میباشد که بصورت یکجا و بصورت نقدی مورد معامله قرار می گیرد.
کلیه مدارک بصورت کامل آماده عقد قرار داد میباشد.
مشاور املاک تماس نگیرد.
توضیحات بیشتر ، تماس تلفنی