تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش ملک کلنگی برای آپارتمان سازی

فروش ملک کلنگی برای آپارتمان سازی

15 ساعت پیش در سلمان شهر

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏36,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,000,000 تومان
درود بر سما دوستان عزیز
پویا کیا هستم کارشناس تخصصی ملک در شمال
توضیحات؛
فروش ملک با بنای 150متری قابل سکونت
متراژ زمین سندی 450متر
متراژ زمین موجود 650متر
ریشه شاهنشاهی
بر 18متر
لوکیشن و دسترسی عالی به شهر و مراکز خرید
مناسب برای آپارتمان سازی
موقعیت شمالی جنوبی
جهت بازدید تماس بگیرین
املاک صلح جو