تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش ملک کلنگی دونبش مصطفی خمینی

فروش ملک کلنگی دونبش مصطفی خمینی

22 ساعت پیش در زاهدان

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏8,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏33,884,000 تومان
دپارتمان املاک باور
با مدیریت خانم فروغی
کارشناس ملک رئیسی

فروش ملک کلنگی با موقعیت دونبش
متراژ 266 متر و بعد از تعریض 242 متر
14 و 18 متر در کوچه دوطرف
کوچه 12 و 5 متری
دارای پروانه کار برای 7سقف یعنی 6طبقه
بالای پیلوت با تراکم 85درصد
هر طبقه 205 متر زیر بنا
دارای امتیاز وام فرسوده
جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید حضوری تماس حاصل فرمایید
با تشکر
ملک رئیسی