تائید

فروش ملک

2 هفته پیش در شهرکرد

متراژ
160
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
250
قیمت کل
‏9,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏37,200,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
(✨️رضایت مندی شما باعث افتخار ماست✨️)
⭐️گروه مشاورین املاک عجمی⭐️
دارای 8 شعبه در سراسر استان

فروش ملک ویلایی محدوده خیابان الوند

✅ حیاط دار

✅2 خوابه

✅طبقه دوم نیمه ساز

✅ پارکینگ

✅متراژ 250 متر

✅ متراژ بنا 160 متر

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

✨شما لایق بهترین ها هستید✨

مشاور املاک عجمی