تائید

فروش ملک

1 روز پیش در فاز 2

متراژ
135
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏10,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد 15
طبقه 2
135 متری تعداد خواب 3
1 خواب مستر
پایان ساخت 2 ماه دیگر
قیمت هر متر 80 میلیون تومان
( املاک ملل) فاز 2 اندیشه
واحد 145 متری هم موجود میباشد
فقط مصرف کننده تماس بگیرد