ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
فروش منزل (امام علی21)
فروش منزل (امام علی21)
7 ساعت پیش در رفسنجان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
180
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
300 متر مربع
قیمت کل
5,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
17,333,000 تومان
عرض ادب
منزل درب حیاط
12 قصب . 180 مترزیربنا
معمولی ساز
بالا سقف سبک اجرا شده
30 متر تا بلوار فاصله
نما سوفال.کوچه آسفالت
قیمت : 5200
⭐برای معرفی فایل های مشابه با ما در تماس باشید، متناسب با بودجه شما ...✅
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت