تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش منزل دو طبقه لاکچری و لوکس

فروش منزل دو طبقه لاکچری و لوکس

2 روز پیش در زاهدان

متراژ
500
ساخت
1404
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
372
قیمت کل
‏37,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏99,462,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
✨با عرض سلام ✨
✨ گروه املاک آوید ✨

✅منزل ویلایی در دوطبقه در بزرگمهر و دانشگاه

،✨بزرگمهر 372متری دو طبقه= فی55میلیارد
✨دانشگاه 280منری دوطبقه =فی 35میلیارد

☑️بسیار عالی و شیک وفول
✅مخصوص مشکل پسندان
☑️خریدار واقعی بزنگ
☑️در غیر این صورت به وقت همدیگر احترام قائل بشیم ✨
✨جهت مشاوره حضوری در خدمتتون هستم✨
✨ کارشناس و مشاور نیک فرجام ✨