تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش منزل ویلائی یک طبقه دربست

فروش منزل ویلائی یک طبقه دربست

1 روز پیش در تل حسین‌آباد

متراژ
170
ساخت
1397
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
340 متر مربع
قیمت کل
‏5,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏15,294,000 تومان
فروش منزل ویلائی یک طبقه بزرگ
ودلباز، زیر قیمت
سر تل حسین آباد، ارمغان 2، کوچه 11
مساحت 340 متر زیر بنا 170 متر
سالن 55 متری چهار طرف نور گیر
سه خواب 14 متری و12 متری همراه با کمد دیواری ونور گیر
آشپزخانه 14 متری اپن
تراس 9 متری با ویو عالی
حیاط بزرگ ودلباز با درختان متعدد
هم درب ساختمان وهم درب حیاط جای پارک 3 تا ماشین
نقشه خیلی شیک ودلباز وتمام نور گیر
سرویس بهداشتی داخل وبیرون ساختمان
دارای انشعاب آب و برق و گاز و فاضلاب
کاملاً بازسازی شده در حد نو
سند عادی قولنامه بنگاه وامکان گرفتن سنداوقافی
دسترسی به همه امکانات ایستگاه اتوبوس،مدرسه، نانوایی و ربع ساعت تامرکزشهر
جای خلوت و آرام وهوای عالی با امنیت بالا برای زندگی
در حال حاضر در رهن مستاجر هست
قابل تفکیک به دوقواره هست
تا نصف مبلغ با آپارتمان یا ماشین معاوضه میکنم
توضیحات کامل داده شده فقط مشتری واقعی تماس بگیرید پیام جواب داده نمی شود

باتشکر از سایت دیوار