تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش منزل ویلای 165مترسندملکی

فروش منزل ویلای 165مترسندملکی

1 هفته پیش در شهرک نواب صفوی

متراژ
120
ساخت
1371
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
165
قیمت کل
‏4,280,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏25,939,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
فروش منزل ویلای 165مترزمین زیربنا120درب ساختمان سه خواب بدون پارکینگ قدیمی باسازی نشده سند تک برگ ملکی300رهن بادونیم اجاره هست که وقتش تمام است کوشک میدان کوچه 6فرعی 6/1