تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش منزل ویلایی مناسب سه خانواده

فروش منزل ویلایی مناسب سه خانواده

3 هفته پیش در طالقانی نجف‌آباد

متراژ
382
ساخت
1388
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
230
قیمت کل
‏9,496,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,286,000 تومان

منزل فروشی دو طبقه

⭕️کد:2035

مشخصات کلی ملک:
•منزل دو طبقه
•سند: شش دانگ
•متراژ زمین : 230 متر
•ابعادزمین : 11.10×21.30
•زیربناکل : 382.85 متر
•زیربناهمکف : 185.30 متر
•زیربناطبقه اول : 185.30 متر
•جهت زمین : جنوبی
•تعداد خواب همکف : 2 خواب
•تعداد خواب اول : 2 خواب
•نوع سازه : تیرچه بلوک
•گذر : 6 متر

•خوش قیمت ✅
•مناسب برای سه خانواده ✅
•نوردهی:عالی✅
•مدل فروش:نقدی_معاوضه✅

قیمت: 9/496 میلیارد

به خریدار تخفیف ویژه داده می شود

⭕️کارشناس فروش:سرکار خانم مهندس انتشاری
__

مشاور خرید و فروش_رهن و اجاره
مشاور املاک امین
مدیریت:مهرابی