تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش منزل ویلایی یک طبقه درب حیاط

فروش منزل ویلایی یک طبقه درب حیاط

2 روز پیش در گلستان شیراز

متراژ
180
ساخت
1386
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
220
قیمت کل
‏19,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏90,863,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
✅✅✅✅✅✅ املاک فعال ✅✅✅✅✅✅
امور ملکی خود را با خیال راحت به ما بسپارید.
قوی ترین فایلینگ در شهرک گلستان
کادری مجرب وحرفه ای درحوزه املاک و مستغلات
◀️◀️◀️◀️◀️◀️املاک فعال ▶️▶️▶️▶️▶️▶️

فروش منزل ویلایی220 متری یک طبقه درب حیاط شهرک گلستان

متراژ 220 متر مربع
درب حیاط
3خواب
حیاط جای پارک 2خودرو
دسترسی سریع به امکانات
خوش نقشه و دلباز

◀️◀️ املاک فعال : شهرک گلستان حدفاصل میدان اول و دوم 100متر بالاتر از خیابان آلاله ▶️▶️