تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش منزل ویلایی

فروش منزل ویلایی

1 هفته پیش در مطهری جنوبی

متراژ
190
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
140
قیمت کل
‏17,500,000 تومان
قیمت هر متر
‏125,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
140 متر متراژ زمین
دونبش
نورگیرعالی
ملکی
190 متر زیر بنا
2طبقه، همکف (3پله پایین) 1خواب و یکی بالا (2خواب)
حمام و دستشویی مجزا
پارکینگ و حیاط
مناسب برای ساخت و ساز یا بازسازی برای سکونت
بدون محدودیت های آپارتمانی

خریدار واقعی و نقد تخفیف ویژه