تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش منزل ویلایی

فروش منزل ویلایی

1 هفته پیش در محله وحید

متراژ
240
ساخت
1390
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
240
قیمت کل
‏14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏58,333,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
یک منزل مسکونی در دو طبقه و دو مغازه با عرصه(زمین) 150 متر و اعیان (زیربنا) 240 متر در فروش منزل ویلایی انتهای خیابان وحید (دریا) به فروش می رسد.
ملک سر دو نبش است و بسیار نورگیر.
موقعیت عالی برای ساخت چند واحد آپارتمان.
دو واحد مسکونی مجزا با همه امکانات و دو باب مغازه مستقل
امکان اجاره چهار ملک بصورت مستقل
همه اقدامات صدور سند انجام شده و منتظر صدور سند است.
قیمت ملک 14 میلیارد تومان