تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش منزل کرونی 97متری

فروش منزل کرونی 97متری

2 هفته پیش در کرونی (خاتونک)

متراژ
97
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
97
قیمت کل
‏1,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏19,072,000 تومان
سلام و درود

مشاور املاک گلستاندر خدمت شما دوستان عزیز

منزل 97متری طبقه اول از دوطبقه
دارای تمامی نصبیات
قابلیت رهن تا 150ملیون
ساعت بازدید همه روزه
دارای قولنامه معتبر تا مالک اصلی
موارد دیگر موجود میباشد