تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش نو ساز. در نوبنیاد. عالی قاپوی 4

فروش نو ساز. در نوبنیاد. عالی قاپوی 4

17 ساعت پیش در کیش

متراژ
62
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏18,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏290,322,000 تومان
طبقه
1
فروش واحد یک خوابه. 62 متر. بسیار خوش نقشه.
یک خواب مستر.
2 سرویس. پارکینگ. انباری. آسانسور.