تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش و یا معاوضه آپارتمان 123 متری

فروش و یا معاوضه آپارتمان 123 متری

6 ساعت پیش در بومهن

متراژ
123
ساخت
1403
قیمت کل
‏12,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏97,560,000 تومان
طبقه
4
با سلام و آرزوی ایامی خوش برای هموطنان عزیز
لطفا ابتدا با دقت مطالعه بفرمایید
یک آپارتمان 122.5 متری در بهترین نقطه شهرک هوافضا چسب بلوار اصلی نبش مهستان یکم با مشخصات ذیل جهت فروش نقدی و یا معاوضه با آپارتمان بالای 75متر محدوده غرب و شمال غرب تهران موجود میباشد.در ضمن من مالک هستم و دوستان محترم املاک در صورتی که مشتری داشته باشن ممنون میشم همکاری کنند.
در صورت عدم پاسخ تلفن به دلیل مشغله روزانه لطفا پیام بدید شخصا تماس میگیرم خدمتتون
ساختمان پنج طبقه
واحد مورد نظر طبقه چهارم
سرتاسر پنجره و نورگیر از سمت داخل کوچه
بدون دیوار مشترک با واحد مجاور
سند تک برگ و مدارک کاملا آماده و سال ساخت و اخذ سند 1403
پارکینگ و انباری در بهترین نقطه ساختمان و آسانسور
دارای دو تراس و دو خواب مستر
کابینت و شیر آلات درجه یک ترک
2 عدد کمد دیواری سرتاسری
کتابخانه ثابت نصب شده
کولر گازی ایتالیایی
دوربین مدار بسته و بیمه آتش سوزی و حوادث شمال سیل و زلزله و جنگ
مجهز سیستم اتفای حریق هوشمند
ساختمان و واحد مجهز به فیبر نوری برای اینترنت پر سرعت