تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 102 متر رنجبر

فروش واحد 102 متر رنجبر

2 هفته پیش در شاهدشهر

متراژ
102
ساخت
1401
قیمت کل
‏3,570,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏35,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨️بنام یگان مالک هستی✨️

⚜️سایت مسکن فرجی با مشاوره کاملا حرفه ای و رایگان در خدمت شماهستیم⚜️

⚜️با هر بودجه و سلیقه ای اینجا فایل بهتون معرفی می کنیم⚜️

مشخصات ملک
-------------------‐---------------
✅️فروش واحد 102 متر

✅️طبقه دوم دوخواب

✅️داخل واحد فول امکانات

✅️دارای پارکینگ اختصاصی

✅️دارای انباری و آسانسور

✅️دارای پایان کار از شهرداری

✅️قابلیت رهن تا 450 ملیون

محدوده خ رنجبر

‐---‐‐-----------------------------------------------
♦️جهت فروش و اجاره ملک خود با ارسال عکس و مشخصات با همین شماره روبیکا در ارتباط باشید ♦️

⚜️جهت اطلاعات بیشتر و بازدید به سایت مسکن فرجی واقع در شاهد شهر ابتدای خیابان دکتر حسابی مراجعه نمایید ⚜️