تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 102 متری تاپ لوکیشن نوشهر

فروش واحد 102 متری تاپ لوکیشن نوشهر

2 هفته پیش در نوشهر

متراژ
102
ساخت
1395
قیمت کل
‏8,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏78,431,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
فروش آپارتمان. کد:3087
✔️102 متر بنا طبقه دوم
✔️دارای 2 خواب
✔️دارای،پارکینگ،انباری،اسانسور
✔️درب ریموت کنترل،،دوربین مداربسته،انتن مرکزی
✔️دارای سند مالکیت
✔️ملک در رهن مستاجر
.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با
مشاورین ما در تماس باشید،
.
اگر قصد خرید ملکی در شمال کشور را دارید اما فرصت جستوجو آن را ندارید در حالی که میخواهید ملکی مطابق شرایط مالی و سلیقه تان پیدا کنید با مشاورین املاک ونوس شمال همراه شوید ✔️
.
⏪ مجموعه مشاورین املاک ونوس شمال
همراه با وکلا و کارشناسان خبره در زمینه ملکی.
از صفرتاصد کار در کنار شما عزیزان خواهیم بود
.
✔️املاک ونوس شمال پیشرو در ارائه خدمات ملکی
✔️اعتماد شما اعتبار و افتخار ماست