تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 104متری تک واحد لوکس دو خواب اسماعیل بیگ

فروش واحد 104متری تک واحد لوکس دو خواب اسماعیل بیگ

3 روز پیش در اردبیل

متراژ
104
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
‏12,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏119,230,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
هوالرزاق

از اولین تماس تا تحویل کلید همراه شما هستیم

⭕کد فایل:4590

منطقه:اسماعیل بیگ

✅متراژ:104
✅تعداد اتاق:2
✅طبقه: 3 از 6
✅تعداد واحد در هر طبقه: 1
✅سال ساخت:1404

توضیحات مربوط به آگهی:خام،کف سرامیک،کف گرمایش،بالکن،کف گرمایش،دو کله،سه نبش

قیمت:12میلیارد400میلیون

مشاور شما: مهندس امن زاده

☑️فایل های مشابه موجود می باشد جهت اطلاع و بازدید از طریق تماس پیام و یا حضوری اقدام فرمایید.

☑️خرید و فروش،رهن و اجاره،مشارکت در ساخت،پیش فروش

ثبت در سامانه کاتب و ارائه کد رهگیری

به مدیریت مهندس امین اعظمی دارای پروانه تخصصی املاک

برای هماهنگی جهت بازدید تماس بگیرید

ادرس املاک :عالی قاپو خیابان سیمتری راسته اونچی میدان(امامزاده صالح)