تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 106 متری در لاله های باغستان

فروش واحد 106 متری در لاله های باغستان

1 هفته پیش در باغستان

متراژ
106
ساخت
1402
قیمت کل
‏11,660,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,000,000 تومان
طبقه
1
پکیج
**متراژ:** 106
**تعداد اتاق:** دوخوابه
**سال ساخت:** 1402
**امکانات رفاهی:** مثلاً: آسانسور برند، پارکینگ اختصاصی، انباری، سیستم هوشمند، گرمایش از کف، کمد دیواری
تخلیه فوری
بسیار خوش نقشه و شیک
نور گیر عالی
سازه برند
پرداختی خوب قابل تخفیف