تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 108 متری در سهیل

فروش واحد 108 متری در سهیل

22 ساعت پیش در نعمت‌آباد

متراژ
108
ساخت
1404
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏7,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏67,129,000 تومان
طبقه
1
بسمه تعالی
فروش واحد 108 متری زیر قیمت منطقه
تک واحده ✅️
دوخوابه ✅️
خوش نقشه و بدون پرتی ✅️
کابینت و کمد فول ✅️
دسترسی سریع به مراکز خرید و میدان مرکزی ✅️
200متر با مترو فاصله دارد ✅️
فرصتی ایده آل برای سرمایه گذاری ✅️