تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 108متری 2خوابه در برجهای کوهک

فروش واحد 108متری 2خوابه در برجهای کوهک

2 هفته پیش در کوهک

متراژ
108
ساخت
1400
قیمت کل
‏15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏138,888,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
20
با عرض سلام و آرزوی سلامتی برای شما

◾️◽️◾️◽️◾️

فروش واحد 108متری 2خوابه
در یکی از برجهای کوهک

فول امکانات
زیر قیمت منطقه
لابی شیک و هتلینگ
لابی من 24 ساعته
مجهز به سیستم مانیتورینگ
دوربین مدار بسته
سیستم اعلان و اطفا حریق
تا برج 7 مستاجر دارد
تخفیف پای معامله

☑️امکانات رفاهی و دسترسی ها☑️
⚪️فاصله کمتر از دو دقیقه تا پارک جنگلی چیتگر، مترو چیتگر، پیست دوچرخه سواری، پارک آبی اُپارک، مرکز خرید طوبی و دسترسی عالی به اتوبانهای تهران⚪️

باتشکر از دیوار✅️