تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 110 متر خوش نقشه

فروش واحد 110 متر خوش نقشه

1 هفته پیش در پستک

متراژ
110
ساخت
1403
قیمت کل
‏11,690,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏106,272,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
110 متر
3 طبقه3 واحدی
طبقه اول
2 خواب
اسانسور و پارکینگ اختصاصی و انباری
فقط تا 2 هفته قیمت همینه
املاک لطفا تماس نگیرد همکاری نمیکنم
مالک هستم
ادرس ملک : پستک کوچه 25 فرعی دهم