تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 110 متری در قلب کشاورزی

فروش واحد 110 متری در قلب کشاورزی

6 روز پیش در کشاورزی

متراژ
108
ساخت
1398
قیمت کل
‏10,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏100,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
‎فروش فوری آپارتمان 108 متری در بهترین منطقه [کشاورزی]

توضیحات:
✅ متراژ: 108 متر مربع
✅ سال ساخت: 1398
✅ طبقه: 4
✅ تعداد اتاق: 2 خوابه
✅ امکانات: آسانسور، پارکینگ، انباری
✅ آدرس: [کشاورزی]، نزدیک به مراکز خرید و وسایل حمل و نقل عمومی
✅ قیمت: [10750] تومان (قابل مذاکره)

‎این آپارتمان با نقشه ای فوق العاده و نورگیر عالی، در بهترین نقطه [کشاورزی] واقع شده است. تمامی امکانات رفاهی در نزدیکی این ملک قرار دارند و از آرامش و دسترسی راحت برخوردار خواهید بود.

فایل های مشابه با رنج قیمت متفاوت در منطقه 13 موجود میباشد.

فروش و رهن اجاره خود را به ما بسپارید.

دپارتمان املاک ملک شاد